PL | EN
O Firmie

Nasza firma powstała w roku 1992 i od początku swojej działalności zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przetwórstwa mięsnego. Przebyliśmy już długą drogę, jesteśmy w swojej branży jedną z najdłużej działających firm, ale nadal praca dla naszych Klientów jest dla nas przyjemnością.

Przez te wszystkie lata firma poszerzała swoją ofertę, zdobywała nowych klientów, rozbudowywała się i zwiększała zatrudnienie. Od pewnego czasu rozszerzyliśmy współpracę na inne segmenty przetwórstwa spożywczego (przemysł owocowo-warzywny, zakłady garmażeryjne, gastronomię, zakłady cukiernicze i piekarnie). Obecnie oprócz działalności handlowej zajmujemy się również doradztwem technologicznym i wdrażaniem nowych technologii w zakładach przetwórstwa spożywczego. Lubimy to co robimy i cały czas odczuwamy radość kiedy możemy się na coś przydać, w czymś pomóc. Zawsze staramy się zrozumieć Państwa potrzeby i zaproponować rozwiązania, które przyniosą pełną satysfakcję.

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Nasza misja

Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań aby produkty które oferujemy były najwyższej jakości, ale również dbamy o naszych Klientów i dążymy do najwyższych standardów w obsłudze rynku.

Zawsze pamiętamy że: najważniejszy jest Klient, najwyższa jakość jest naszym nadrzędnym celem.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie przypraw i osłonek i każdego dnia dostarczamy Klientom towary które nadają ich produktom wyjątkowy smak i atrakcyjny wygląd.

Mimo iż jesteśmy nowocześni i wciąż szukamy nowych rozwiązań, jest jednak kwestia w której nie zapominamy o tradycji. Tą kwestią jest smak tradycyjnej polskiej wędliny.

Jakość i serwis

Dokładamy wszelkich starań aby produkty zakupione w firmie Flok spełniały najwyższe standardy jakości.

Towary oferowane przez nas posiadają wszelkie zezwolenia i atesty wymagane przez służby nadzorujące zakłady branży spożywczej. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z wymogami systemu bezpieczeństwa żywności HACCP, a większość zgodnie z systemem zapewnienia jakości ISO:9001.

Firma Flok gwarantuje Państwu profesjonalny serwis, na który składa się szybka realizacja zamówienia, stałość i terminowość dostaw, doradztwo technologiczne i oczywiście bardzo szeroki wachlarz produktów do wszystkich gałęzi przetwórstwa żywności.

Każdy z Państwa może również zamówić u nas przyprawy (mieszanki przyprawowe do wędlin) uwzględniające specyficzne upodobania Waszych Klientów. Te zamówienia są traktowane jako zamówienia specjalne i realizowane na zasadach wyłączności.

Czym się kierujemy

Przez cały okres istnienia firmy Flok, jej celem było utrzymanie norm postępowania obejmujących najwyższe ideały uczciwości i profesjonalizmu. Sądzimy że dobre imię ma podstawowe znaczenie dla osiągania sukcesów.

A oto kilka ważnych dla nas zasad:

Warunki zatrudnienia
Firma Flok szanuje swoich pracowników i stwarza im przyjazne warunki pracy. Nie zastraszamy i nie nękamy pracowników słowem czy czynem. Dbamy również o bezpieczeństwo na wszystkich stanowiskach pracy.

Prezenty
Pracownikom firmy Flok nie wolno przyjmować ani udzielać prezentów, przysług czy gościny, gdyby to miało zobowiązywać do rewanżu osoby obdarowane. Prezenty czy przyjęcia mogą być przyjmowane lub udzielane, jeśli stanowią uzasadnione uzupełnienie stosunków zawodowych, nie wykraczają poza ogólnie przyjęte normy, mają umiarkowaną wartość i nie naruszają żadnych przepisów.

Prywatność i tajemnica
Zachowujemy w tajemnicy wszystkie informacje które zostały nam powierzone. Do informacji poufnych należą wszelkie informacje niepubliczne, które mogą zostać wykorzystane przez konkurentów lub okazać się szkodliwe dla Klientów w wyniku ich ujawnienia.

Uczciwość
Firma Flok uczciwie traktuje wszystkich kontrahentów. Nie wykorzystujemy żadnych nieuczciwych sposobów postępowania dla osiągnięcia korzyści. Również konkurowanie z innymi firmami odbywa się na zasadach fair play. Pracownicy firmy Flok nie mogą czynić negatywnych uwag ani przedstawiać w negatywnym świetle konkurentów i ich produkty. Wszelkie stwierdzenia na temat konkurenta muszą być zawsze uczciwe i oparte na faktach.

Profesjonalizm
Stale podnosimy swoje kwalifikacje aby pełniej zaspakajać potrzeby zmieniającego się rynku. Chcemy być postrzegani jako profesjonalna, godna zaufania i dobra firmą.

FLOK Wojciech Pożdał ul. Brzozowa 1, m. Brzozówka, 33-140 Lisia Góra | email: firma@flok.pl | Projekt i realizacja: HBL studio